Kleine Dijkstraat 7

9909 AS Spijk

375m3 / 81 m2 - 2 kamers

Prijs op aanvraag

Verkocht

Omschrijving

REEDS VOOR PUBLICATIE VERKOCHT!

Wij mogen deze kluswoning aan de Kleine Dijkstraat in Spijk te koop aanbieden! Ben jij op zoek naar een woning die je compleet naar je eigen smaak kan inrichten? Dan is deze vrijstaande woning zeker wat voor jou!

Het afgelopen jaar is de woning voor het grootste gedeelte gerenoveerd. Zo is het complete dak vernieuwd en geïsoleerd en is het voorste gedeelte van de woning compleet geïsoleerd en voorzien van nieuwe betonvloer. Het gedeelte aan de voorzijde van de woning is op dit moment stucklaar en voorzien van elektrische bedrading. Aan de buitenzijde is de woning voorzien van nieuwe geglazuurde dakpannen en zijn de gevels deels bekleed met het onderhoudsarme en duurzame Keralit.

De woning is gelegen op een perceel van 455m2. Aan de achterzijde beschikt het over een diepe tuin met vrij uitzicht over de landerijen. Daarnaast is er op de ruime oprit een vrijstaande houten garage met carport gerealiseerd.

Kenmerken woning

Overdracht

Status:
Verkocht
Aanvaarding:
in overleg

Bouwvorm

Bouwjaar:
1920
Bouwvorm:
bestaande bouw

Indeling

Woonoppervlakte:
81 m2
Perceeloppervlakte:
455 m2
Inhoud:
375 m3
Aantal kamers:
2

Energie

Buitenruimte

Tuin:
achtertuin: , voortuin: ,

Dak

Soort dak:
zadeldak - pannen

Overig

Permanente bewoning:
ja
Onderhoud binnen:
goed
Onderhoud buiten:
goed
Huidig gebruik:
Woonruimte
Huidige bestemming:
Woonruimte

Voorzieningen

Soort:

Kaart